לכל אחד מאתנו ישנם רגעים בחיים המעצימים קשיים שעלולים לשבש את יכולות ההתמודדות והתפקוד שלנו.

כל פונה – ילד, מתבגר, מבוגר, זוג או משפחה – אופן טיפול מותאם לצרכיו האישיים.


הצוות שלנו, בהובלת: ד"ר מיכל קדרון והפסיכולוג הקליני, יגאל קניגסוולד,  הינם פסיכולוגים מומחים, מרצים, מנחים ומטפלים רגשיים, בעלי תחומי התמחות לטיפול במגוון התמודדויות, המופיעות לאורך מעגל החיים הן כשלבים התפתחותיים נורמטיביים.

למשל: קשיי ויסות, בעיות קשב וריכוז, דימוי עצמי, בעיות חברתיות, חרדות. והן כמצוקות ומשברים בחיי היומיום כגון: דיכאון, חרדות, מצבי לחץ, קשיים בזוגיות, קושי ביצירת קשר בין-אישי, התמודדות עם מחלה קשה, התמודדות עם טראומה ופוסט-טראומה.

ברגעים – מרחב לאבחון וטיפול פסיכולוגי, תוכלו ליצור קשר אישי עם מטפל מומחה, אשר יסייע לכם למצוא ולחזק את מנגנוני ההתמודדות האישיים שלכם, עם מצבים שונים; תוך יצירת שינוי פנימי המאפשר הסתגלות טובה יותר. מתוך מגוון של כלים ושיטות וכן בשילוב של כמה דרכים ושיטות טיפול, זאת בזכות מגוון המטפלים והתמחויות הרחב שמרכז בסדר גודל של רגעים יכול להציע.

חלק נרחב מעבודתנו הינו עבודה אבחונית - אנו עורכים אבחונים פסיכולוגיים מכל הסוגים, הנותנים מענה לשאלות של השמה, מסוגלות הורית, שאלות אבחנתיות ובניית תוכנית טיפוליות; זאת כחלק משיתוף הפעולה שלנו עם מוסדות חינוך ומחלקות לשירותים חברתיים בסביבתיינו, וכן לפניות מהמגזר הפרטי.

נעים להכיר - צוות המטפלים שלנו>>


מרחב לאבחון הנחייה וטיפול

"רגעים" מאחדים את מיטב המטפלים באזור הצפון בשלושה מרכזים

בסניפים של רגעים תפגשו את מיטב המטפלים, כולם מוסמכים ומנוסים ונבחרו אחרי מיון מדוקדק, לפי רוח רגעים כך שישתלבו ויתאימו לצרכיכם. בסניפים השונים תזכו לטיפול ומענה אישי וישיר מול מטפל אחד, שיותאם במיוחד עבורכם ועמו תיצרו קשר טיפולי ויחד עם זאת תרוויחו גם תמיכה ו"גג" של בית שלם המורכב משלל מטפלים ויועצים שיכולו לסייע בשעת הצורך ולספק מטריה רחבה ומענה לאתגרים משניים או משפחתיים שעלולים לצוץ במהלך הדרך. צרו עמנו קשר ונשמח להפנות אתכם לפתרון הממוקד עבורכם >>

 
ליוי צמוד והדרכה באבחון והדרכה ממיטב המטפלים בארץ
הנחיית קבוצות
הורים וילדים, טיפול במתבגרים
אבחון לקראת עלייה לכתה א' אבחון לבתי ספר וגנים, אבחון פסיכודידאקטי
טיפול במשחק
אבחונים וחות דעת לבתי משפט ולמוסדות
טיפול וליווי על ידי צוות מטפלים מוסמך, מוכר ומנוסה בכל תחומי הטיפול
מטפלים ומאבחנים מורשים ומוסמכים במגוון תחומי הטיפול בבית אחד